Size Özel

Kapalı Havuzlu Villalar

Kapalı Havuzlu Villalar
0 Villa Listelendi
Akıllı Sıralama

Havuzlu villalar yalnızca yaz mevsimlerinde değil kışında kiralanabilir. Kapalı havuzlu villa seçenekleri ile kış mevsiminde de tatil yapabilirsiniz.

Doğanın sessizliği ve deniz kokusunun harmanlandığı bu ortamda birkaç gün de olsa tatil yapmak tüm yorgunluğunuzu alacaktır. Villa konseptli tatil paketlerimizi ihtiyacınız doğrultusunda oluşturarak buradan memnun bir şekilde ayrılmanızı hedeflemekteyiz.

Kiralık kapalı havuzlu villa hem iki kişilik hem de geniş aileler için uygundur. Balayı çiftlerinin de sıklıkla tercih ettiği bu villalarımız ile kişilere unutamayacakları bir tatil vaat ediyoruz. İhtiyacınız olan her şey villalarımızda bulunmasına rağmen talep ettiğiniz takdirde ekstra olarak size verilmektedir. Amacımız sizlerin en rahat şekilde tatil sürecini tamamlamanız.

Sizlerin yapması gereken tek şey bir tatilden ne beklediğinize karar vermek ve bu doğrultuda sitemizde bulunan villalar arasından seçim yapmak.

Bu gibi kiralama hizmetlerinin doğru ve güvenilir bir şekilde gerçekleşebilmesi için doğru adreslerden kiralama işlemi yapmak gerekiyor. Sizlerin bu işlemi sitemizden yapıyor olması güvenilir yerde olduğunuzun kanıtıdır. Aklınıza takılan tüm soruları ve villalar hakkında merak ettiğiniz her şey web sitemizde mevcut.

2 Kişilik Kapalı Havuzlu Villası Kirala

2 kişilik kapalı havuzlu villalar son yıllarda çiftlerin ve ailelerin tercihidir. Şehirlerin yorucu havasından kaçarak deniz manzaralı geniş ve ferah villalarda tatil yapmak isteyenlerin bir numaralı adresi firmamızdır. Ekonomik ve kaliteli bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi otellerden ziyade villalar olmaktadır. Özellikle, günümüzde artan salgın hastalıklar neticesinde kişiler kalabalık ortamlardan kaçıp tercihlerini villalardan yana kullanıyor. Daima hijyenini sağladığımız 2 kişilik kapalı havuzlu villalar ile gönlünüze göre tatil yapabilirsiniz.

Otel tatilleri yerini artık villa konseptli tatile bırakmış durumdadır. Otellerde yapılan sosyal aktiviteler yerine sessiz ve sakin bir villada sadece sevdikleriyle vakit geçirmek istiyor olabilirsiniz. Bunun haricinde otellerin belirlediği saatlere takılmak istemiyor da olabilirsiniz. Size belirli saatlerde yemek yeme gibi bir kural olmadan, mutfak alanının bulunmasıyla dilediğiniz saatte yemek yapma özgürlüğünü sunuyoruz. Villa mutfaklarımızda bulunan tüm yemek pişirme aletlerini kendi evinizdeymişçesine kullanabilirsiniz.

Haftalık Kapalı Havuzlu Villası Kirala

Tatil yapmak isteyenler kalabalıklardan uzaklaşmak için sakin mekanları tercih etmektedir. Bu tercihlerin başında da haftalık havuzlu villalar gelir. Haftalık olarak uygun fiyata kiralayacağınız villada aileniz ile güzel vakit geçireceksiniz.

Her hafta dezenfeksiyon çalışmaları yürütülen villalarımız evleriniz kadar temizdir. Size evinizdeki kadar rahat bir tatil yaşatmak en büyük görevlerimizdendir. Villamızın geniş bahçesinde çocuklarınız rahatlıkla koşturabilir. Çocuklar için tüm güvenlik önlemlerini almış bulunmaktayız.

Kış mevsiminde de kullanabileceğiniz 2 kişilik kapalı havuzlu villalar bedeninizi dinlendirdiği kadar ruhunuzu da dinlendirecektir.

Kiralık Kapalı Havuzlu Villa Fiyatları 2022

Birbirinden farklı çeşitte villaya sahibiz. Misafirlerimizin kriterlerine göre oluşturulmuş villalarımızın fiyatları da yine bu kriterlere göre belirlenmektedir.

Fiyat konusunda belirleyici en önemli özellik tatil tarihidir. Herkesin bildiği üzere yaz mevsimi kış mevsimine göre daha yoğundur ve bu da fiyatı etkilemektedir. Hatta yaz mevsiminin aylarına göre bile fiyat farklılıkları meydana gelmektedir. Bunun haricinde villanın büyüklüğü, havuzun büyüklüğü ya da havuz sayısı gibi etmenler de fiyat konusunda rol oynar.

Tüm villalarımız genel olarak geniş bir aileyi barındıracak büyüklüktedir. Fakat bazı villalarda birkaç banyo bulunurken bazıları tek banyoludur. Havuz konusunda bazı villalar sadece açık havuza sahipken bazıları hem açık hem kapalı havuza sahiptir. Bu gibi unsurlar fiyatları etkilemektedir. Kiralık kapalı havuzlu villa fiyatları genel olarak tüm herkese hitap edecek uygunluktadır.

Günümüzde villaların çok değişken kiralama ücretleri bulunsa da haftalık kiralık kapalı havuzlu villa fiyatları genellikle bir otel ücretinden daha uyguna gelmektedir.

Kapalı Havuzlu Villa Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Kapalı ve havuzlu bir villa kiralamak ekonomik açıdan çok faydalıdır. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber şehirlerin keşmekeşinden uzak kalarak sağlıklı bir tatil sürdürebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız tatilin en yüksek seviyede kalite sunmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm gürültüden uzak sadece doğanın ve denizin sesiyle tatil yapmak size iyi gelecektir. Kapalı havuzlu villa kiralamak yağmurlu ve soğuk havalarda bile havuza girmenizi sağlayacaktır. Bu villa tipi sayesinde sadece yaz aylarında tatil yapmayacak kış aylarında da tatilin keyfini çıkarabileceksiniz. Evinizde bulduğunuz tüm konforu burada bulmanız için çalışmaktayız.

Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft