facebooktwitter-bird-logo-shape-in-a-squaregoogle
210 VİLLA LİSTELENİYOR
KORUNAKLIKAPALI HAVUZ / JAKUZİBAL1002
pin Kalkan / ÜzümlüBAL1002
₺ 19.950€ 19.950£ 19.950$ 19.950HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Deniz ve doğa manzarasına sahip villamız çekirdek aile ve balayı çiftleri için uygun seçenekler arasında yer. Ferah, kaliteli, modern dizaynı ve kış sezonu için de uygun özelliklere sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır

 • yatakYatak Odası2 Adet
 • kisiKapasitesi4 Kişi
 • banyoBanyo & WC2 Adet
DENİZ MANZARALIKAPALI HAVUZ / HAMAM / SAUNABAL1326
pin Kalkan / ÜzümlüBAL1326
₺ 27.300€ 866£ 749$ 947HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Kalkan Üzümlü mevkisinde yer alan villamız 2 adet suit yatak odalı 4 kişi kapasitelidir. Bir yatak odasında çift kişilik yatak,diğer yatak odasında ise birleştirilebilir iki tek kişilik yatak bulunmaktadır.

 • yatakYatak Odası2 Adet
 • kisiKapasitesi4 Kişi
 • banyoBanyo & WC2 Adet
Korunaklı Havuz AlanıKapalı HavuzBAL3547
pin Fethiye / Fethiye MerkezBAL3547
₺ 14.000€ 444£ 384$ 486HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Merkez mevkiinde bulunan villa 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa çekirdek aile ve balayı çiftlerinin popüler seçenekleri arasında üst sıralarda yer almaktadır.

 • yatakYatak Odası2 Adet
 • kisiKapasitesi4 Kişi
 • banyoBanyo & WC2 Adet
Isıtmalı Havuz/Hamam/SaunaPlaja/Merkeze YakınBAL5552
pin Fethiye / ÖlüdenizBAL5552
₺ 38.500€ 1.222£ 1.056$ 1.336HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Hamam, sauna ve oldukça geniş bir kapalı ısıtmalı havuzu bulunan villamız bölgenin en lüks tatil villaları arasında üst sıralarda yer almaktadır.

 • yatakYatak Odası4 Adet
 • kisiKapasitesi8 Kişi
 • banyoBanyo & WC4 Adet
Kapalı Havuz/Hamam/Sauna/Sinema OdasıDeniz ManzaralıBAL5793
pin Kalkan / ÜzümlüBAL5793
₺ 34.650€ 1.099£ 951$ 1.202HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Kalkan Üzümlü mevkiinde 2 kişilik konaklama kapasitesi sunan villamız zengin donanımı ve eşsiz manzarası ile balayı misafirlerimize hayallerin ötesinde bir tatil fırsatı sunmaktadır.

 • yatakYatak Odası1 Adet
 • kisiKapasitesi2 Kişi
 • banyoBanyo & WC2 Adet
Kapalı Havuz / Jakuzi / HamamKorunaklı Havuz AlanıBAL6024
pin Fethiye / GöcekBAL6024
₺ 15.050€ 478£ 413$ 522HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Göcek İnlice mevkiinde bulunan villa, ultra lüks konsepte; hamam kapalı ısıtmalı havuz ve jakuziye sahip olup 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır.

 • yatakYatak Odası2 Adet
 • kisiKapasitesi4 Kişi
 • banyoBanyo & WC2 Adet
KORUNAKLI HAVUZJAKUZİ / ISITMALI HAVUZBAL1003
pin Kalkan / ÜzümlüBAL1003
₺ 19.950€ 19.950£ 19.950$ 19.950HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Deniz ve doğa manzarasına sahip villamız çekirdek aile ve balayı çiftleri için uygun seçenekler arasında yer. Ferah, kaliteli, modern dizaynı ve kış sezonu için de uygun özelliklere sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

 • yatakYatak Odası2 Adet
 • kisiKapasitesi4 Kişi
 • banyoBanyo & WC2 Adet
Isıtmalı Havuz/Hamam/SaunaSinema Odası/Spor OdasıBAL2175
pin Kalkan / ÜzümlüBAL2175
₺ 41.650€ 1.322£ 1.143$ 1.445HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Premium seçenekler arasında yer alan villamızda hamam, sauna, jakuzi, sinema odası, spor salonu ve çocuk havuzu bulunmaktadır.

 • yatakYatak Odası3 Adet
 • kisiKapasitesi6 Kişi
 • banyoBanyo & WC3 Adet
Isıtmalı Havuz/Hamam/Sauna/JakuziKorunaklı Havuz AlanıBAL2431
pin Kalkan / ÜzümlüBAL2431
₺ 36.750€ 1.166£ 1.008$ 1.275HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Balayı çiftlerinin popüler tercihlerinden olan villamızın yapımı 2022 yılında tamamlanmıştır.

 • yatakYatak Odası3 Adet
 • kisiKapasitesi6 Kişi
 • banyoBanyo & WC3 Adet
Jakuzi / Kapalı HavuzBAL6382
pin Fethiye / ÖlüdenizBAL6382
₺ 30.800€ 977£ 845$ 1.069HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Ölüdeniz mevkiinde bulunan villa, 3 yatak odasıyla 6 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır.

 • yatakYatak Odası3 Adet
 • kisiKapasitesi6 Kişi
 • banyoBanyo & WC3 Adet
Deniz ManzaralıSauna/Türk Hamamı/KüvetBAL3693
pin Kalkan / Kalkan MerkezBAL3693
₺ 145.772€ 4.625£ 4.000$ 5.058HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Kalkan merkezde bulunan villa 5 yatak odasıyla 10 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanına sahip villa kalabalık aileler ve geniş arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği popüler tatil villasıdır.

 • yatakYatak Odası5 Adet
 • kisiKapasitesi10 Kişi
 • banyoBanyo & WC5 Adet
Jakuzi / Kapalı HavuzBAL6381
pin Fethiye / ÖlüdenizBAL6381
₺ 30.800€ 977£ 845$ 1.069HAFTALIK EN DÜŞÜK FİYAT

Fethiye Ölüdeniz mevkiinde bulunan villa, 3 yatak odasıyla 6 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır.

 • yatakYatak Odası3 Adet
 • kisiKapasitesi6 Kişi
 • banyoBanyo & WC3 Adet

Havuzlu villalar yalnızca yaz mevsimlerinde değil kışında kiralanabilir. Kapalı havuzlu villa seçenekleri ile kış mevsiminde de tatil yapabilirsiniz.

Doğanın sessizliği ve deniz kokusunun harmanlandığı bu ortamda birkaç gün de olsa tatil yapmak tüm yorgunluğunuzu alacaktır. Villa konseptli tatil paketlerimizi ihtiyacınız doğrultusunda oluşturarak buradan memnun bir şekilde ayrılmanızı hedeflemekteyiz.

Kiralık kapalı havuzlu villa hem iki kişilik hem de geniş aileler için uygundur. Balayı çiftlerinin de sıklıkla tercih ettiği bu villalarımız ile kişilere unutamayacakları bir tatil vaat ediyoruz. İhtiyacınız olan her şey villalarımızda bulunmasına rağmen talep ettiğiniz takdirde ekstra olarak size verilmektedir. Amacımız sizlerin en rahat şekilde tatil sürecini tamamlamanız.

Sizlerin yapması gereken tek şey bir tatilden ne beklediğinize karar vermek ve bu doğrultuda sitemizde bulunan villalar arasından seçim yapmak.

Bu gibi kiralama hizmetlerinin doğru ve güvenilir bir şekilde gerçekleşebilmesi için doğru adreslerden kiralama işlemi yapmak gerekiyor. Sizlerin bu işlemi sitemizden yapıyor olması güvenilir yerde olduğunuzun kanıtıdır. Aklınıza takılan tüm soruları ve villalar hakkında merak ettiğiniz her şey web sitemizde mevcut.

2 Kişilik Kapalı Havuzlu Villası Kirala

2 kişilik kapalı havuzlu villalar son yıllarda çiftlerin ve ailelerin tercihidir. Şehirlerin yorucu havasından kaçarak deniz manzaralı geniş ve ferah villalarda tatil yapmak isteyenlerin bir numaralı adresi firmamızdır. Ekonomik ve kaliteli bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi otellerden ziyade villalar olmaktadır. Özellikle, günümüzde artan salgın hastalıklar neticesinde kişiler kalabalık ortamlardan kaçıp tercihlerini villalardan yana kullanıyor. Daima hijyenini sağladığımız 2 kişilik kapalı havuzlu villalar ile gönlünüze göre tatil yapabilirsiniz.

Otel tatilleri yerini artık villa konseptli tatile bırakmış durumdadır. Otellerde yapılan sosyal aktiviteler yerine sessiz ve sakin bir villada sadece sevdikleriyle vakit geçirmek istiyor olabilirsiniz. Bunun haricinde otellerin belirlediği saatlere takılmak istemiyor da olabilirsiniz. Size belirli saatlerde yemek yeme gibi bir kural olmadan, mutfak alanının bulunmasıyla dilediğiniz saatte yemek yapma özgürlüğünü sunuyoruz. Villa mutfaklarımızda bulunan tüm yemek pişirme aletlerini kendi evinizdeymişçesine kullanabilirsiniz.

Haftalık Kapalı Havuzlu Villası Kirala

Tatil yapmak isteyenler kalabalıklardan uzaklaşmak için sakin mekanları tercih etmektedir. Bu tercihlerin başında da haftalık havuzlu villalar gelir. Haftalık olarak uygun fiyata kiralayacağınız villada aileniz ile güzel vakit geçireceksiniz.

Her hafta dezenfeksiyon çalışmaları yürütülen villalarımız evleriniz kadar temizdir. Size evinizdeki kadar rahat bir tatil yaşatmak en büyük görevlerimizdendir. Villamızın geniş bahçesinde çocuklarınız rahatlıkla koşturabilir. Çocuklar için tüm güvenlik önlemlerini almış bulunmaktayız.

Kış mevsiminde de kullanabileceğiniz 2 kişilik kapalı havuzlu villalar bedeninizi dinlendirdiği kadar ruhunuzu da dinlendirecektir.

Kiralık Kapalı Havuzlu Villa Fiyatları 2022

Birbirinden farklı çeşitte villaya sahibiz. Misafirlerimizin kriterlerine göre oluşturulmuş villalarımızın fiyatları da yine bu kriterlere göre belirlenmektedir.

Fiyat konusunda belirleyici en önemli özellik tatil tarihidir. Herkesin bildiği üzere yaz mevsimi kış mevsimine göre daha yoğundur ve bu da fiyatı etkilemektedir. Hatta yaz mevsiminin aylarına göre bile fiyat farklılıkları meydana gelmektedir. Bunun haricinde villanın büyüklüğü, havuzun büyüklüğü ya da havuz sayısı gibi etmenler de fiyat konusunda rol oynar.

Tüm villalarımız genel olarak geniş bir aileyi barındıracak büyüklüktedir. Fakat bazı villalarda birkaç banyo bulunurken bazıları tek banyoludur. Havuz konusunda bazı villalar sadece açık havuza sahipken bazıları hem açık hem kapalı havuza sahiptir. Bu gibi unsurlar fiyatları etkilemektedir. Kiralık kapalı havuzlu villa fiyatları genel olarak tüm herkese hitap edecek uygunluktadır.

Günümüzde villaların çok değişken kiralama ücretleri bulunsa da haftalık kiralık kapalı havuzlu villa fiyatları genellikle bir otel ücretinden daha uyguna gelmektedir.

Kapalı Havuzlu Villa Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Kapalı ve havuzlu bir villa kiralamak ekonomik açıdan çok faydalıdır. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber şehirlerin keşmekeşinden uzak kalarak sağlıklı bir tatil sürdürebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız tatilin en yüksek seviyede kalite sunmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm gürültüden uzak sadece doğanın ve denizin sesiyle tatil yapmak size iyi gelecektir. Kapalı havuzlu villa kiralamak yağmurlu ve soğuk havalarda bile havuza girmenizi sağlayacaktır. Bu villa tipi sayesinde sadece yaz aylarında tatil yapmayacak kış aylarında da tatilin keyfini çıkarabileceksiniz. Evinizde bulduğunuz tüm konforu burada bulmanız için çalışmaktayız.

xLütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
 • KARŞILAŞTIR 0
 • GÖSTER