BAL2175

6Kişi
3Yatak Odası
3Banyo
Isıtmalı Havuz/Hamam/SaunaSinema Odası/Spor Odası
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
BAL2175'ıKeşfet

VİLLA AÇIKLAMASI

Kalkan Üzümlü mevkiinde yapımı 2022 yılında tamamlanan villamız 3 yatak odasıyla 6 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. Korunaklı havuz alanıyla hizmet veren villamız geniş aileler için oldukça zengin donanıma sahip lüks seçeneklerimiz arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Yorgunluk ve stresinizden tamamen arınabilmeniz için Türk hamamı ve sauna, keyifli vakit geçirebilmeniz için jakuzi sistemine sahip ısıtmalı havuzu bulunan villamız ayrıca yerden ısıtma sistemine de sahiptir. Kapalı havuzu ebeveyn odasında yer alan villamızın ikinci yatak odasında ise geniş ve konforlu bir jakuzi yer almaktadır.

Gününüzü dolu dolu geçirebileceğiniz oldukça lüks ve zengin donanım özelliklerine sahip villamızda profesyonel anlamda hizmetinize sunulan bir sinema salonu ve tatilinde de formundan ödün vermek istemeyen misafirlerimiz için spor odası da kullanımınızda olacaktır.

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında konforlu ve üst düzey bir tatil deneyimi vaadeden villamızın her üçü de ebeveyn banyolu olmak üzere ikisi çift, diğeri birleştirilebilir özellikte iki tek kişilik yatağa sahip üç yatak odası bulunmaktadır. Yatakları misafirlerimizin isteğine göre sert ve yumuşak olarak (çift taraflı) ayarlanabilir özellik göstermektedir.

Geniş havuz ve havuz terasıyla daha ilk andan ruhunuza seslenecek manzaraya sahip villamızın ayrıca çocuklarınızın kullanımına uygun havuz alanı da yer almaktadır.

Not : Kapalı ısıtmalı havuz hizmeti kış aylarında (1 Kasım - 1 Nisan)  fiyata dahil olarak hizmet vermektedir. Diğer aylarda talep edilmesi durumunda günlük 500 TL extra ücrete tabidir. Havuz ısıtma talebi giriş tarihinden 2 gün önce bildirilmelidir ve konaklama süresince aktif edilebilmektedir.

Tüm sene boyunca iple çektiğiniz villa tatilinizde maksimum konfor, eğlence ve huzuru hizmetinize sunan villamız standartların ötesinde, kendinizi stres ve yorgunluğunuzdan arınmış olarak uğurlayacaktır.

Yüzlerce balayı villasından dilediğini kirala; en özel hatıralarını villa tatiliyle taçlandır!

Havuz Ölçüleri
Boy11 M
En4 M
Derinlik1.50 M
Çocuk Havuzu
Boy2 M
En1 M
Derinlik
Kapalı Havuz
Boy4 M
En2.50 M
Derinlik1.40 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft