BAL2040

4Kişi
2Yatak Odası
2Banyo
Korunaklı/Kapalı HavuzMerkeze/Plaja Yakın
Dönemlik Fiyatlar
Gecelik

  • Havuz ve Bahçe Bakımı
  • İnternet
  • Su Kullanımı
  • Elektrik Kullanımı
  • Tüpgaz
BAL2040'ıKeşfet
VİLLA AÇIKLAMASI

Fethiye merkezde yer alan villamız 2 yatak odasıyla 4 kişilik konaklama kapasitesi sunmaktadır. 2022 yılında yapımı tamamlanan villa gerek donanım gerekse de yapısı ve doğal atmosferiyle hem çekirdek ailelere hem de balayı çiftlerine üst düzey memnuniyet vadetmektedir.

Korunaklı havuz alanıyla muhafazakar tatil arayışına yeterli cevabı verebilecek villamızda zeytin ağaçlarının arasında huzurlu bir tatil imkanına sahip olacağınız gibi aynı zamanda merkezi lokasyonuyla da dilediğiniz zaman beş dakikalık sürüş mesafesiyle kordona, restaurantlara, sosyal yaşam alanları ile eğlence merkezlerine ulaşabilirsiniz.

Villamız zengin donanımlarıyla hem yaz hem de kış ayları için tercih edilebilecek seçenekler arasında üst sıralarda yer almaktadır. Kapalı ısıtmalı havuzu ve her iki yatak odası da ebeveyn banyosuna sahip villanın bir yatak odasında jakuzi yer almaktadır.

Misafirlerimizin beklentilerin farkında olarak en ince detaylara kadar düşünülen villamızın tam donanımlı mutfağı, oldukça modern ve konforlu mobilyaları ile daha ilk adım attığınızda ayrıcalıklı bir seçenek olduğunu hissettirecek iç mimari detayları standartların üzerinde, unutulmaz bir Fethiye tatili geçirebilmeniz için hizmetinizde olacaktır.

NOT: Kapalı 
havuzun ısıtma bedeli günlük 500TL'dir ve konaklama süresi kadar hesaplanmaktadır. Kullanım bilgisinin, rezervasyon tarihinden 2 gün önce bildirilmesi yeterlidir.

Yüzlerce balayı villasından dilediğini kirala; en özel hatıralarını villa tatiliyle taçlandır!

Havuz Ölçüleri
Boy8 M
En 4 M
Derinlik1.50 M
Çocuk Havuzu
Boy3.5 M
En3 M
Derinlik1 M
Kapalı Havuz
Boy3.5 M
En3 M
Derinlik1 M
Favori Listesi
Etbis QR Kod
Takipte Kal
Türsab Logo
2023 @ Tüm Hakkı Saklıdır. İzinsiz İçerik Kullanılamaz.BöcekSoft